درباره ما
_

درباره ما

 

مجموعه صنعتی حدید مبتکران در سال 1365 با هدف طراحی ، ساخت و تولید انواع ماشین آلات ، قالب ها و انواع قطعات صنعتی در محیطی با مساحت تقریبی 2500 متر مربع با بهره گیری از پرسنل باتجربه در صنایع فوق الذکر تاسیس گردید . از جمله فعالیتهای ابتدایی این شرکت میتوان به تولید محصولاتی نظیر کاسه پدال پیکان ، واسط طبق و شغالدست خودرو پیکان اشاره نمود .

با توجه به تجربه های به دست آمده در زمینه تولید قطعات خودرو به ویژه محصولات تولید شده به روش ماشینکاری و پرسکاری و اعتقاد راسخ به کیفیت و تحویل به موقع محصولات و در نتیجه جایگاه و موقعیت کسب شده در صنعت قطعه سازی و با توجه به نیاز شرکت های خودرو ساز نسبت به گسترش فعالیت و تنوع محصولات تولیدی در زمینه تولید انواع صندلی خودرو اقدام نمودیم .

با توجه به افزایش روزافزون تولید که در نتیجه همت والای پرسنل و مدیریت صحیح و کارآمد شرکت حاصل شده بود و نیز برنامه های شرکت در راستای حضور پررنگ در زنجیره قطعات خودرو و شراکت فنی و کاری با شرکت های معتبر صنعت خودرو ، افزایش فضای تولیدی و استفاده از تجهیزات و دستگاه های نوین و مدرن در دستور کار قرار گرفت و در سال 1379 به فضای کنونی انتقال یافتیم و از آن سال تاکنون به تدریج به تولید محصولاتی در دو گروه ایران خودرو و سایپا پرداختیم .

مدیران
_

مدیران شرکت

 

مرتضی اله وردی

مدیرعامل و رییس هیئت مدیره

مصطفی اله وردی

نایب رییس هیئت مدیره

مجتبی اله وردی

عضو هیئت مدیره